Doktorské (506)Hádanky (452)Kameňáky (814)O blondýnkách (919)O opilcích a alkoholu (201)Černý humor (380)Děti (183)O lordech a Skotech (168)
(543) O rodině(187) Muži a ženy(1032) Ostatní(449) O Pepíčkovi(383) O policajtech(330) O sexu(205) O zvířátkách(152) O ženách

Vtipy pro kategorii Děti

 
Děti
Průměr: 3,13

Víte proč se všichni bojí Demetera z 1.A? Protože má otce v 8.B.


 
Děti
Průměr: 3,8

Tati, kde jsou krkonoše?"Já nevím, máma pořád něco uklízí!"
 
Děti
Průměr: 4,33

Mami, proč jsem celej černej?"Ty buď rád, že nejsi pes! TO BYL TENKRÁT MEJDAN!" 
Děti
Průměr: není

Baví se dvě 10leté kamarádky, první povídá: "Včera sem u hydrantu našla ležet použitej kondom."Druhá jí opáčí: "A co je to hydrant?"


 
Děti
Průměr: 4,5

Moje rodina byla tak chudá, že kdybych se nenarodil jako chlapeček, tak bych si ani neměl s čím hrát. 
Děti
Průměr: není

Čeká tatínek na svou dceru před třídou, jde kolem učitelka a ptá se: "Vy čekáte dítě?" "Ne ne, to já jsem takhle tlustý pořád."


 
Děti
Průměr: není

Porodník povídá otci čekajícímu na právě rozeného synka: "Víte, máme tu menší problém. Váš synek je jako klíště...""Proč, cucá krev?""To ne, ale hlavička zůstala uvnitř."
 
Děti
Průměr: není

Víte, co si povídají malomocné děti cestou do školy?"Copak nám dneska asi odpadne..." 
Děti
Průměr: 5

Matka vyslýchá dceru: "Co ti tatínek řekl, když jsi mu sdělila, že jsi těhotná?""Mám vynechat sprostá slova?""Samozřejmě!""Tak to neříkal nic!"

 
Děti
Průměr: není

Malý synek jménem Jiříček se ptá otce:"Proč je Tichý oceán tichý?"Tatínek se zlobí:"Nemůžeš se zeptat na něco rozumnějšího?""Tak tedy jo. Jak vlastně umřelo to Mrtvé moře?


 
Děti
Průměr: 4,5

Babi, co je to milenec? ptá se synovec babičky."Milenec? Ježiši, milenec! vykřikne babička a ze skříně jí vypadne kostra."


 
Děti
Průměr: není

Přijde otec za dospívajícím synem a říká mu: "Je čas, abychom si pořádně popovídali o dívkách."Syn na to: "Dobře tati, co chceš vědět?" 
Děti
Průměr: 5

Víte, co dělá šestiletá holčička v devátém měsíci? Jde do školy, protože je září. 
Děti
Průměr: 3

Tati, kdo jsou osvícenci? zajímá se jeden zvídavý žáček.Tatínek se zamyslí a pak sebevědomě odvětí:"Lidé z Černobylu."


 
Děti
Průměr: 5

Chlapec volá přes plot na paní na zahradě: "Paní, prosím vás, můžete mi přinést můj šíp?""Ale ano, chlapče," odpovídá paní, "kdepak je?""Vaše kočka ho má v zádech."


 
Děti
Průměr: není

V rodině kynologa se narodila trojčata. V porodnici je přinesli ukázat šťastnému otci, ten si je chvíli pozorně prohlíží a potom říká: "Toho prostředního nechte!" 
Děti
Průměr: 5

Víte, kde vznikli pokémoni?Na Moravě.To jedna paní měla malé robě a vyšla si s ním na procházku.Přišla k ní stará babka, nahnula se do kočára a povídá: "A po kém on je?


 
Děti
Průměr: 2,33

Malý dinosaurus se ptá matky: "Maminko, dostanu se po smrti také do nebe?""Ne, synku, dostaneš se do muzea."


 
Děti
Průměr: není

Babička vykládá vnoučatům o tom, jak děti nosí čáp.Když skončí, pětiletí kluci se na sebe podívají a pak ten jeden řekne: "Tak co, řekneme jí pravdu nebo jí necháme v bludu?"


 
Děti
Průměr: není

Honzíku, co to děláš?"Papám sekundové lepidílko.""Cože?""ammmmmmmmm" 
Děti
Průměr: není

Mami, víš kolik pasty je v jedné tubě?"Nevím.""Já to vím, od gauče až k televizi." 
Děti
Průměr: 4

Malá holčička zvedla telefon a po chvilce poslouchání povídá: "A který šéf mého tatínka vy jste? Ten špekoun nebo ten debil?"

 
Děti
Průměr: 5

Děcko s provinilým výrazem ve tváři přijde večer do ložnice: "Tati, umíš psát ve tmě?" "No, myslím, že jo. Co mám napsat?" "Svoje jméno do mojí žákovské knížky."
 
Děti
Průměr: není

Co jsou to domovy důchodců? To je pomsta dětí za jesle a mateřskou školku. 
Děti
Průměr: není

Jde malá holčička Evička lesem a najednou z křoví vyskočí úchylák a začne z Evičky strhávat šatičky. A Evička se jenom smála, protože věděla, že mu budou malé...
 
Děti
Průměr: není

Je krásné vidě dítě jak leze po trávě, ale jen do té doby než ji začne hulit.


 
Děti
Průměr: není

Jožka se modlí před Vánocemi a na konci modlitby zakřičí: "Ježíšku, dones mi kolo!" "Ježíšek není hluchý," domlouvá mu sestra. "Ale babka jo."
 
Děti
Průměr: není

Otec povídá nakvašeně dvacetiletému synovi: "Nedám ti už ani haléř. Ode dneška jsi pro mě mrtvej!" "Tak mi dej aspoň na pohřeb..."


 
Děti
Průměr: není

"Proč nosíš vyhrnuté rukávy, když si je potom musíš zase sdělat?" "Nemusím." "A jak si potom utíráš nos?" 
Děti
Průměr: není

Je pepíček a Anička na pískovišti.A Pepíček šahne Aničce pod sukynku a říká:"Jé Aničko ty máš taky pinďourka? Né já kakám!


 
Děti
Průměr: není

"Tati, kup mi kolo." "Nemám peníze." "Tak prodej mámu." "Cože?" "No co, mě už nekojí, tobě už nestojí a pro souseda ji živit nebudeme!" 
Děti
Průměr: 4,33

Víte, jak se hraje hra na vodní mlýnek? To si jeden lehne na zem a druhý mu čůrá na lopatky. 
Děti
Průměr: 2,33

Jak poznáte viagrové dítě?Má modré očka a stále někde postává. 
Děti
Průměr: není

Pětiletá Anička volá z pískoviště: "Mami, tady šuká pes!" Maminka na to: "Tak si ho nevšímej" "Ale mě to bolí!!" 
Děti
Průměr: není

"Maminko, kdo nosi miminka"? "Čáp Pepíčku". "A maminko, kdo šuká čápy"? 
Děti
Průměr: není

Zajede motorista husu. Tak ji vezme a přijde k domečku, kde si hraje chlapeček. "To byla vaše husa?" "Ne, my takové placaté nemáme."


 
Děti
Průměr: není

"To je strašné, co ten náš kluk provádí, vždyť on zraje pro šibenici." "Ale mámo, kdo by hned myslel na nejhorší, je docela dobře možné, že dostane milost." 
Děti
Průměr: není

"Dědečku, zatřepej bačkůrkama!" "Co tě to napadlo, proč to mám dělat?" "Maminka říkala, že až zatřepeš bačkůrkama, budeme mít strašně peněz."


 
Děti
Průměr: není

Sedí chlapeček s dědou v parku. Sedí hodinu. Dvě hodiny. Tři hodiny. Najednou chlapeček začmuchá a říká: "Dědo, smrdí tu zdechlina. Dědo. DĚDO!!!"


 
Děti
Průměr: není

Učitel na hodině počtů se ptá: "Kdybych měl v levé ruce sedm pomerančů a v pravé ruce osm pomerančů, co bych měl?" A Pepíček se hned hlásí: "Velké ruce!"


 
Děti
Průměr: není

Pepíček se ptá své maminky:"Proč jsem bílý,když vy jste oba černí?" "No,víš,to jsme byli u moře a na pláži se strhl takový grupáč,že buď rád,že nejsi tučňák!" 
Děti
Průměr: není

Byla jednou jedna holčička, co se jmenovala Evička. Jednou šla takhle lesem, když ze křoví vyskočil chlápek a začal z ní strhávat všechno oblečení. Ale Evička se jen smála 
Děti
Průměr: není

Pepicek se pta pani ucitelky :muzou mit deti deti? A paani ucitelka mu odpovi ne. Pepicek jde k oknu a zavola:Anicko tak muzem. 
Děti
Průměr: není

vyte co se stane, kdyz umre bile dite.... dostane bile kridla a je znej andel. a vyte co se stane, kdyz umre cerne dite.... dostane cerne kridla a je znej netopir

 
Děti
Průměr: není

Anicka se koupe s maminkou,potopi se,a po 5-ti vterinach se vynori a pta:mami co to mas mezi nohama.Mama odpovi:to je opicka.Anicka se pta:ona je mrtva.Ne odpovivi a proc se pta.Ze tak smrdi 
Děti
Průměr: není

Sedí to v rohu a je to od krve?Co to je...............Dítě cucající žiletku. 
Děti
Průměr: není

Jak poznáte nabiflovaného šprta? - Když někoho zaslechne volat o pomoc, vykřikne:podstatné jméno!


 
Děti
Průměr: není

"Splnilo se ti někdy nějaké přání z dětství?" "Hmm, jo, jo." "A jaké?" "Hmm, když mě otec tahal za vlasy, vždy sem si přál, abych byl plešatý." 
Děti
Průměr: není

"Maminko, můžu tu mísu vylízat?""Ne, Pepíčku, jen pěkně spláchni!"


 
Děti
Průměr: není

Příjde Karkulka k babičce a říká:Babičko proč máš tak velké očí?A babička:Neruš když seru. 
Děti
Průměr: není

Maminka se ptá synka: "Co bys chtěl pod stromeček? Bratříčka nebo sestřičku?" A syn na to: "Sáňky, jestli tě to dole neroztrhne!"


 
Děti
Průměr: není

Matka říká synovi: "To je hezké, jak pozoruješ spícího tatínka." "Já akorát čekám, až mu ta cigareta spálí prsty." 
Děti
Průměr: není

Maminka se ptá synka: "Tak co, budeš si večer hrát s novým vláčkem, a nebo s vychovatelkou?" "Podle toho, co si vybere táta!"


 
Děti
Průměr: 3

Babička zpívá večer vnukovi ukolébavku. Po chvíli se vnuk ozve: "Babi! Jdi si zpívat do kuchyně - chce se mi spát!"


 
Děti
Průměr: není

Ptá se maminka Pepíčka: "Odkud máš to dámské kolo?"Pepíček: "Byl jsem s Evičkou na výletě. Na osamělé cestičce zavřela oči a řekla, vezmi si, co chceš... Tak jsem si vzal kolo!" 
Děti
Průměr: není

Na jarmarce okouní kluk kolem cukrářského krámku. Co chseš? Nic. Tak si to vem a maš!


 
Děti
Průměr: není

Říká maminka: "Pepíčku, co děláš?" Pepíček odpoví: "Ale jen zatloukám hřebík." "Tak ať se nebouchneš do prstu." "Šílíš?!! Nejsem blbej, drží mi ho Alenka."


 
Děti
Průměr: není

Dětská hra na šest. "ŠIKANA" 
Děti
Průměr: není

Otec se ptá synka: "Tak, co bys chtěl, aby ti přinesl čáp? Bratříčka nebo sestřičku?" "Tati, po městě chodí tolik krásných ženských... a ty šukáš s čápem?"
 
Děti
Průměr: není

"Izidore, kde dělá tvůj otec?""Nikde, přejel ho válec.""A kde dělá tvoje matka?""Taky nikde, přejel ji válec.""A kde děláš ty?""Já jezdím tím válcem." 
Děti
Průměr: není

"Mamíííííí, mamíííííííí, mě opuchl prst!" "A jak jsi to poznal, Pepíčku?" "Nevejde se mi do nosu."


 
Děti
Průměr: není

Povídá takhle manžel ženě: "Hele, je to jednoduchý. Až začnou škemrat, že chtějí blonďatou aupairku místo brunetky, jsou už dost staří, aby zůstali doma sami."


 
Děti
Průměr: není

"Mami, já už nechci brášku!""Drž hubu a žer, co ti dávám!"


 
Děti
Průměr: není

inspektor sedi vedle pepicka na NJ, ucitelka napise vetu a chce ji prelozit pepicek povida pekna kurva jenom ojet ucitelka zuri pepicek povida inspektorovi riste kdyz nechces radit drz hubu


 
Děti
Průměr: není

Zazvoni pedofil u bytu, o kterem vi, ze je v nem jenom babicka se svoji 8letou vnuckou a kdyz mu babicka otevre, zepta se: "Muzu si u vas skocit na malou?!?"
 
Děti
Průměr: není

Sejdou se dva chlapi a jeden povida:tak co kde mas deti? ale hrajou si v lednici.A Zbisku neni jim tam zima? Ne zavrel sem jim dvere.
 
Děti
Průměr: není

Sedí na lavičce v parku děda s vnukem. Sedí takhle hodinu, dvě,tři ........ Dědo necitíš tady zdechlinu?? Dědo, dědo, dědooooooo!!!!! 
Děti
Průměr: není

Stojí takhle chlapeček u propasti a pláče. Přijde k němu pan a ptá se: " Pročpak pláčeš". "A spadl mi tam do propasti chleba". "S máslem vid?" "Ne s Mámou"

 
Děti
Průměr: 1

MANŽELSKÉMU PÁRU SE NARODÍ JEN HLAVA.UŽ PONĚKOLIKÁTÉ SLAVÍ VÁNOCE,HLAVA SE PŘIKUTÁLÍ KE STROMEČKU,ROZBALÍ DÁREK A ŘÍKÁ:ACH JO,ZASE ČEPICE... 
Děti
Průměr: není

Nováčka v base zastihne na WC starý basista a ptá se ho: Tak čo mladý, chceš to s gélom alebo nie?" Radši s gélom". Gélo, pod sem, chce to najprv s tebou " - říká starý.


 
Děti
Průměr: není

Jeden klouček říká druhému, hádej co mám v pěsti. druhý povídá: autíčko, - ne to není správně. lízátko: ne to taky není správně. tak co tedy zeptá se druhý? obrnu
 
Děti
Průměr: 4,5

Ptá se Pepíček ve škole: "Paní učitelko, máte prsa?"Učitelka na to: "Mám, Pepíčku, mám!""Tak proč je nenosíte?"

 
Děti
Průměr: 3,33

Ptá se chlapeček maminky: "Proč se maluješ, mami?""Abych vypadala hezky," vysvětluje maminka.Klučina se zamyslí: "A za jak dlouho to začne účinkovat?"
 
Děti
Průměr: 3

"Rodiče mi s tebou zakázali chodit." "To neva, najdu si jinou..."


 
Děti
Průměr: 2

Přijde malý Pepíček k sousedce a říká: "Dobrý den, maminka se ptá, jestli nemáte kilo mouky, a kdyby ta stará kráva neměla, tak se mám ptát vedle."